Daniel Lundström inspirerade till annonsering på nwt.se

Marknadsplats Värmland 2007. Daniel Lundström, webbchef på nwt.se berättade om NWT:s webbsatsning. Varför gjordes den och vem är den bra för?
Laddar klippet...

Har du problem? Prova med att ladda hem den senaste versionen av någon av följande webbläsare: Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Apples Safari eller Google Chrome.

Se också till att du har den senaste versionen av Flash installerad.

Den 15 mars 2007 valde NWT att lansera nwt.se – en av Sveriges äldsta och största landsortstidningar sprids nu även via webben och når runt 60 000 unika besökare varje vecka. på nwt.se. Nwt.se är ett snabbt och fräsch nyhetskanal där besökarna alltid kan hålla sig uppdaterade med de senaste nyheterna i NWT:s spridningsområde – det vill säga värmlänningar i hela världen.. Nyheter, nöje, kultur och sport – det finns något för alla på nwt.se.



Värmlandsfyndet
Dagens ros/firarhörnan
Sök recept
Till hittarecept.se
billiga resor